Adana Sürücü Kursları İçinde ŞEHRİN TERCİHİ Cadde Sürücü Kursu

Adana Autocad Kursu

Cadde Sürücü Kursu diğer tüm özel eğitim kurumları gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetimi ve gözetimi altındadır. Kursumuzda birçok ehliyet sınıfı için 21 kişilik, bilgisayar ve projeksiyon destekli ferah dersliklerde, genç ve uzman kadro ile profesyonel eğitim verilmektedir. Verdiğimiz eğitimler aşağıda listelenmiştir.

Sürücü Kursumuzda A1, A2, ve B Sınıfı manuel ve otomatik vitesli araçlar için ehliyet eğitimleri verilebilmektedir. Bu sürücü belgelerinden herhangi birini talep eden sürücü adaylarının kursumuza başvurarak kayıt yaptırmaları ya da bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Online ön kayıt başvurusu yapan adaylara ön kayıt avantajları ile kayıt yapılmaktadır. Sürücü Belgesi almak için gerekli şartlara sahip kişilerin kayıtları yapılır ve eğitim süreçleri başlatılır.

Özel Teorik Dersler : Sürücü kursu sınavına girecek olan adaylara verilir. Adayların standart teorik derslerini aldıktan sonra istemesi ve ihtiyaç duyması halinde birebir çalışma yöntemi ile Trafik Ve Çevre Bilgisi, Motor Ve Araç Tekniği, İlkyardım Bilgisi derslerinden verilebilir. Dersler seçimli ve saatli olabildiği gibi tüm ders konularını kapsayacak şekilde paket program halinde de yapılabilir. Bir ders süresi 50 dakikadır.

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi : Sürücü belgesi sahibi ya da adayı herkese verilebilir. Şirket ve kurumlara da özel olarak düzenlenen eğitim seminerleri ile verilmektedir. Sürücünün tehlike oluşturabilecek durumlardaki hareket tarzının öğretildiği ve tehlikelerin tanımlandığı bu ders trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmeyi hedefler. Ders içerisinde yağmur, kar, sis, gevşek zemin, viraj gibi standart şartlar dışında sürücünün hareket şekli gösterilir. Toplam 10 saatlik bu eğitim seçime göre kısaltılarak da verilebilir.

Yakıt Tasarrufu Eğitimi : Günün şartlarında artan petrol fiyatları firmalara büyük bir maddi külfet oluşturmaktadır. Ayrıca araçların yanlış kullanımı sonucu da şirketlere ekstra bir yük oluşturmaktadır. Bu konularda verilecen eğitimlerle yaklaşık %20 oranında yakıt tasarrufu sağlanır. Şirket ve kurumlara seminerler halinde düzenlenir. Bu eğitimleri aldıktan sonra aracınızın hangi durumlarda daha fazla yakıt tükettiğini ve bu gibi durumlarda nasıl tavır takınacağınızı bileceksiniz.

Özel Şehir İçi Direksiyon Dersleri : Özel Şehiriçi Direksiyon Dersleri ehliyetleri olan sürücülere verilir. Sürücünün deneyimini arttırmak, şehiriçi tecrübe edinmesini sağlamak, direksiyon hakimiyetini arttırmak ve sürücülüğünü geliştirmek amacı ile talebe göre verilir. Sürücünün ihtiyaç ve isteğine göre güzergah belirlenebilir. Trafikte uygulamalı olarak yapılır. Sürücünün tehlikeleri tanımlaması ve trafikte tehlikeye girmeden araç sürmesi çin gerekli eğitimler verilir.

Adana Sürücü Kursu Fiyatları için tıklayınız...
Tasarım ve Kodlama << >> Skynet Bilgisayar