Adana Autocad Kursu Adana - Uzman Eğitim Kadrosuyla Hizmetinizde

Autocad Kursu Adana

Adana Autocad Kursu Adana 'da uzman eğitmenler eşliğinde ekonomik fiyatlar ile Autocad öğrenmek isteyen öğrencilere hizmet vermektedir. Autocad Kursu almak isteyen öğrenciler eğitimlerini kurumumuzda piyasa deneyimi olan kişilerden almaktadır. Autocad kursu sonunda alınacak sertifika katılım belgesi olmayıp MEB tarafından KPSS atamasında kullanılan bir sertifikadır.

Profesyonel Eğitim İmkanı İle Autocad Kursu Adana 'da Sizlerin Hizmetinde

AutoCAD, fikirlerinizi gerçekleştirirken size hız, güç ve etkinlik sağlayan bir AutoDesk programıdır. AutoCAD, kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya kadar sizlere yaratma, görselleştirme ve dokümantasyon için ihtiyaç duyduğunuz her türlü aracı sağlar.

AutoCAD Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? AutoCAD eğitimine katılmak için Windows işletim sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığı bilinmelidir. Temel MS Office bilgisine sahip olmak verimi arttıracaktır.

AutoCAD Eğitimine Kimler Katılmalıdır? AutoCAD eğitimine, tüm mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenler katılabilirler. Makine, inşaat, harita, elektrik, elektronik ve tekstil mühendisleri ile iç mimarlar ve peyzaj mimarları AutoCAD programına hakim olmalıdır. Bununla beraber çizim yardımcısı olarak çalışmak isteyenler de bu eğitime katılabilir.

AutoCAD Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir? Dünyanın bir numaralı CAD yazılımları ve CAD çözümleri üreticisi Autodesk'in ürünü olan AutoCAD programı, tüm teknik bireylerin kariyerleri için önkoşul haline gelmiştir. Autodesk'in geliştirdiği programlar mühendislik ve mimarlık sektörlerine yönelik yazılımlara temel oluşturmaktadır. Bu sebeple, AutoCAD programını kullanmak teknik bireyler için diplomalarını tamamlayan bir etken haline gelmiştir.

  • ÖĞRENME GARANTİLİ TOPLAM 2 AY EĞİTİM
  • SINIRSIZ PROJE ÇİZME İMKANI
  • KAYIT YAPTIRAN HERKESE MEB ONAYLI BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU İKİSİDE BEDAVA!

Sertifikalar : Aldığınız bu eğitimi resmiyetleştirmek ya da belgelemek için sınavlarda başarılı olduğunuz takdirde kursumuzdan, en önemlisi de M.E.B. onaylı "Autocad ile Bilgisayar Destekli Tasarım" sertifikasını almaya hak kazanacaksınız.

Kurs sonundaki kazanımlar : Türkiye'de birçok alanda olduğu gibi teknik çizim konusunda da kalifiye elemana ihtiyaç vardır. Günümüz şartlarında aldığınız bu eğitimle bu ihtiyaca karşılık verebilecek hale geleceksiniz. Adana Autocad Kursu Fiyatları için tıklayınız...

Tasarım ve Kodlama << >> Skynet Bilgisayar