Adana Autocad Kursları İçinde ŞEHRİN TERCİHİ

Adana Autocad Kursu

MEB Onaylı Autocad Kursu Sertifikası veren Adana Autocad Kursu Adana 'da uzman öğretmenler tarafından Autocad öğrenmek isteyen öğrencilere kurs vermektedir. Eğitim Kurumumuz Adana Autocad Kursu Autocad eğitimi veren dershaneler içinde en çok tercih edilen eğitim kurumu olmanın gururu içerisindedir. "İş Arayan Değil; İş İçin Aranan Kişi Olun" sloganını ile 1995 yılında, eğitim sektöründe yerini almış ve kendini ispatlamış olan kadrosuyla yoluna devam etmiştir.

Eğitim Kurumumuz, teknolojinin her adımını takip etmekte, değişen dünyaya ayak uydurmayı kendine ilke edinmekte, eğitim ve hizmet kadrosundaki personelini, piyasa deneyimi olan kişiler arasından eleyerek seçmekte, her ne olursa olsun, öğrencisinin emeğini ve eğitim alma hakkını karşılıksız bırakmamayı en önemli vazife ve erdem olarak değerlendirmektedir.

Eğitim Kurumumuzda, autocad kursu Adanalı öğrencilerimize haftanın 7 günü, günün her saatinde gerçekleşmektedir. Ders saatlerimiz , tüm öğrencilerimizin katılabilmesi maksadıyla , onlara uyan saat dilimleri seçilerek ayarlanmaktadır.

Biz, her türlü desteği öğrencimize sunmaktayız. Eğitim sonrasında yaşanılan herhangi bir sıkıntı, kurumumuz tarafından koşulsuz şartsız öğrencimizin memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Kendini, eğitim aldığı programa hakim görmeyen öğrenci, eğitiminin sonrasında da eğitimcilerimizden yararlanabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından faydalanmaya devam edebilir..

MEB Onaylı Autocad Kursu

Eğitim Kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığından aldığı ruhsatla faaliyetlerine devam etmekte, verdiği tüm kariyer programlarının sertifikalarını Milli Eğitim onayı ile birlikte öğrencilerine geri döndürmektedir. Milli Eğitimin yaptığı sınavlarda başarı gösteren öğrencilerimize, MEB onaylı sertifika yanında, kurumumuzun sertifikası da takdim edilmekte, Eğitim Kurumumuz, siz öğrencilerimize referans olmaktadır.

Adana Autocad Kursu Fiyatları için tıklayınız...
Tasarım ve Kodlama << >> Skynet Bilgisayar