Adana Otoket Kursları içinde Adana Otoket Kursu Farkını Görün...

autocad fiyatları adana

Adana 'lı öğrenciler Adanadaki Otoket Kursları içinde kurs seçiminde genellikle kararsız kalmaktadır. İşte bu kararsızlık genelikle bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bizde bu eksikliklere ışık tutmak için aşağıda soru cevap şeklinde öğrencilerimizn kafasındaki soru işaretlerini silmeyi amaçlıyoruz.

Otoket kursunda hangi eğitimleri alacağım?

Otoket kursu kapsamında alacağınız eğitim başlangıç seviyesinden uzmanlaşma düzeyine kadar programla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri içermektedir. Programın arayüzü ile ilgili tanıtım ve menü kullanımı, çizim komutları, çizme yöntemleri, mod ve ayarlamalar ile uygulama yönetimleri gibi süreçlerin ardından blok oluşturma, tarama, ölçülendirme, layout düzenleme, express menü kullanımı gibi eğitimlerle bilgilerinizi pekiştirebilme olanağına da sahip olacaksınız.

Boyutlu autocad kullanımıyla birlikte 3D temelleri üzerinde şekil oluşturma, modelleme, çizim yapma gibi eğitimler alacak programla ilgili olarak çizimlerinizi belirli bir düzlem haline getirebileceksiniz. Modellemenin tüm teknik süreçlerini öğrenebileceğiniz kurs sonunda alacağınız sertifika ile eğitim ve kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Şekil uzatma, hizalama, link verme, katı model düzenleme, mobilya çizimleri gibi eğitimlerin de yer aldığı kurslarda kendinizi yeterli eğitim seviyesine ulaştırabileceksiniz.

Otoket kursunda verilen sertifikalar ?

Otoket kursunun sizler için hazırladığı başarı sertifikası haricinde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Otoket sertifikaları da bulunmaktadır. Alacağınız sertifikayla Teknik çizim alanında eleman açığı bulunan pek çok firmanın bünyesine çalışabilirsiniz.

Kariyerinizde başarılı sonuçlar elde edebilmenize imkan tanıyan eğitim sonunda CAD programını etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Otoket eğitimiyle birlikte alacağınız sertifika kariyerinize önemli bir katkı sağlayacaktır.

Otoket kursuna nasıl katılabilirim?

Temel bilgisayar eğitiminden geçen herkes bu kursa katılım gerçekleştirebilmektedir. Adanadaki Otoket kursları içinde kursumuz Otoket kursu alan kursiyerlere Temel Bilgisayar Eğitimi kursunu hediye eden tek kurstur. Genellikle inşaat, harita, elektrik, mimari, peyzaj, tekstil, elektrik, makine, mobilya, iç mimarlık gibi sektörlerde çalışan bireylerin tercih ettiği kurs çizim alanında uzmanlaşmak isteyen tüm katılımcıları kapsamaktadır.

Kursa katılım gerçekleştirmek için bilgisayar kursumuz ile irtibata geçebilir veya alanında uzman eğitmenlerden alacağınız derslerle bilgilerinizi pekiştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz.

Tasarım ve Kodlama << >> Skynet Bilgisayar